Srpen 2015

Už se to blíží...

27. srpna 2015 v 14:06 | Emmy |  Ostatní
Už je 27. srpna. Tak co, lidi? Těšíte se do školy? Já zaroveň ano a zároveň ne. Jelikož toto byli moje nejlepší prázdniny v historii, i když pro mě jenom měsíc, protože jsem první měsíc měla, jak už víte nohu v sádře. Bohužel, ale i můj prvák byl nejlepší rok ve škole. Do školy se neskutečně těším, až zase uvidím ty kámoše, lidi, které mám ráda, budeme zas dělat kraviny a především se učit. Jsme tam jako jedna velká rodina. Jenže tyto prázdniny jsem is užila na 100%. A většinou díky svému příteli. Nechci od něj odjíždět. Včera jsme si tak nějak řekli, že budu muset odjet a ani jeden z nás tomu nechceme věřit. Miluju ho. Nechci odjíždět. Ale škola je škola a u mě je na prvním místě. Musíte si nejdřív vybrat dobrou školu, aby vás bavila a pak tam budete chodit rádi. A to je hlavní. Není nad prázdniny, ale škola je škola. Co vy? Těšíte se do školy? Napište mi vaše zážitky z prázdnin. Nějaké trapné a ty nejlepší zveřejním. :D

Mít rád vs. milovat

25. srpna 2015 v 9:45 | Emmy |  Téma týdne
Hmmm.. jak začít. Mezi mít rád a milovat je velmi tenká hranice. Jednou jsem slyšela, snad i četla o tom, že někdo se zeptal mladé dívky jestli ho miluje a ona mu odpověděla: ,,Miluju ovoce, čokoládu, jídlo, hry. Chceš abych tě milovala jako čokoládu?" Něco na tom, ale bude. I když taky jde o to, že milovat jídlo nebo zvíře či člověka je rozdílné. Já momentálně miluju. Napíšu svoji zkušenost. Momentálně jak jsem psala v předešlém článku, našla jsem si přítele. Ale nemilovala jsem ho. Měla jsem ho neskutečně ráda, ale stále tam to slovo na M nešlo. Rozumněla jsme si s ním, ale asi mi šlo nejdřív jen o fyzický kontakt a o pocit, že někoho mám, a že mě má někdo rád. Jenže to mám i s přáteli. Je to velmi impulsivní. Za jakou chvilku se dokážeme dostat z mít rád na milovat? Je to krátké.. Ale co takové odmilování, proč to najednou trvá mnohem déle? Pro mě znamená "milovat" být s někým, s kým se cítím vyjímečně. Komu můžu říct cokoliv, s kým se budu cítit bezpečně. Když někoho miluju, mám neustálou potřebou s tou osobou být a trávit s ní, co nejvíce času. Když odejde, mám motýlky v břiše a hrozně se těším, až se znovu sejdeme a budeme spolu moct získávat nové zážitky. Pro mě osobně tohle slovo znamená hrozně moc. A když mi to Karel napsal po jednom dnu, nebrala jsem to vážně. A taky, že jsem mu to řekla a on souhlasil, ale jelikož jsem jeho první vážný vztah, dá se to pochopit. Chápal mě, řekla jsem ho, že k tomu, abych ho milovala musím mít čas a možnost se zamilovat... postupem času jsem ho ale začala milovat.. Ale láska podle mě pomalu, ale jistě v téhle době vymírá, jelikož každýmu jde jen a pouze o sex. S někým se vyspíte, a až poté se rozhodujete, jestli s tím člověkem chcete tzv. "chodit" nebo ne. Znám jen málo vztahů, kdy se lidé nejdříve seznámili a až poté měli sex. Já naštěstí takový vztah mám. Můj vztah nikdy nezačínal kamarádstvím až na tenhle. To je k "milovat" asi všechno.
Mít rád? Mám ráda spousty lidí a spousty věcí. Mám ráda tanec, herectví, přátelé apod. Podle mě je mít rád vyjádřením sympatií k jisté věci či osobě. Chceme s těmi lidmi trávit čas a máme je rádi. Přeci nebudu jíst něcdo, co nemám ráda, nebo se bavit s někým koho nemám ráda. Nevím, co víc k mít rád napsat. Pro mě je tento článek velmi těžké napsat, ale jelikož mě toto téma zaujalo, musela jsem se aspoň trochu zapojit. Snad se vám aspoň trochu líbil. Jak to berete vy? Milovat nebo mít rád?

Prázdniny

21. srpna 2015 v 12:36 | Emmy |  Cestování
Vsem se moc omlouvam, za neaktivitu, ale jelikoz jsou prazdniny.. tak si predevsim uzivam prazdniny. Jsem uz mesic v duby, hrozne moc jsem si to tady oblibila. Verili jste nekdy na letni lasku? Ja ne. Dokud jsem ji nezazila, je to az k neuvereni. Tyhle prazdniny jsem poprve nasla nekoho, s kym doufam budu jeste dlouho. Nikdy v zivote by me nenapadlo, ze zrovna s nim budu... ze budu s nekym mladsim, nez jsem ja. Ale zatim, co se ukazalo, je to to nejlepsi, co me kdy v zivote potkalo. Problem je, ten, ze je odsud a ja na konci prazdnin odjedu do prahy a budu sem jezdit maximalne na vikendy.. a bojim se nejhorsijo, ze nam to nebude klapat. Od te doby, co jsme spolu, jsem bez nej byla pouze jeden jediny den a neskutecne moc mi chybel, natoz, nevidet se tydny. Me problemy se zdanlive, vyresily, to zaklepu, at to nezakriknu. Mam zpet nejlepsi kamaradku a k tomu jsem nasla bajecneho pritele, ktereho miluju. Diky moc vsem. To je ve zkratce, dnes jeste napisi, ale ted jedu nakupovat a uzicat si zase hezke pocasi. A co vase prazdniny??